Rosja czy Niemcy? Komorowski czy Tusk? Kto i jak rozgrywa Polaków? | Premiera książki "KOMISARZ"!


Komitet Obrony Defraudacji
Komitet Obrony Defraudacji

Smutne to wszystko. Boże chroń Polskę!

Vor 3 Tage
Bas Manski
Bas Manski

Do tego jeszcze Izrael i USA

Vor 5 Tage
Paweł Stachowiak
Paweł Stachowiak

Tylko Biedroń

Vor 6 Tage
Tomasz G
Tomasz G

tusk komorowski zdrajcy Polski

Vor 7 Tage
Syfon Syfon2
Syfon Syfon2

Co tu gadać żydowskie ścierwa i ścierwa służb żądza tym krajem

Vor 7 Tage
Mat N
Mat N

No co z tą ksiazja o tusku.Abdolutnie nigdzie nie widzialem jej zadnej reklamy, w czymkolwiek i gdziekolwiek. Skoro w wawie zablokowali wam rozwieszanie na przystankach, to czemu nie ma w innych miastach itd. CZEMU JEST JEDNO WIELKIE NIC.

Vor 7 Tage
nonseans
nonseans

I co panie Sumliński? Takiś pan dobrze poinformowany, a o przekrętach w SKOKU Wołomin, o katowaniu Kwaśniaka to żeś się pan nawet nie zająknął. Jak widać dla pana liczy się "kasa misiu kasa" jak to mawiał pewien trener. A SKOKi, WSI - temat do "zaciszenia", bo uderzałby w pańskiego mocodawcę i sponsora Biernackiego? Dziękuję za taką "uczciwość". Ciężko sie do pana pisze, bo ciągle trzeba cudzysłowy wstawiać...

Vor 8 Tage
deadforever mike
deadforever mike

Sumliński to ślepy pisowiec, ten facet chyba nie widzi co się dookoła niego dzieje, nawet jak kaczyński oficjalnie już sprzeda Polskę żydom to Wojciech "Zbity Pies" Sumliński powie, że to ludzka rzecz błądzić i że kaczyński to dobry katolik ale pobłądził, żenada totalna, wiadomo, że trzeba osądzić i ukarać zdrajców ale trzeba się skupić na tym co się dzieje teraz bo jeśli natychmiast nie odsuniemy od władzy pis to za 15 lat staniemy się obywatelami trzeciej kategorii we własnym kraju

Vor 8 Tage
martinuseques
martinuseques

@Wojciech Sumliński - Czy odniesie się Pan do tego materiału zamieszczonego przez Marcina Króla aka Jaram Jaram?: youtube.com/watch?v=aPHY1nhz_TE&t=2s

Vor 9 Tage
Artur Przybyła
Artur Przybyła

Przeraża mnie uśpienie rodaków. KOCHANI RODACY POBUDKA!!! Wystarczy kartka papieru podzielona na pół i bilans strat i zysków. tak lub nie

Vor 10 Tage
Jadwiga Zając
Jadwiga Zając

Dlaczego my zawsze musimy do kogoś czuć nienawiść . Jak nie do Niemców to do Rosji . W naszym interesie to na pewno nie jest . ŻYDOWSKIE DZIADOSTWO KRĘCI NAMI JAK CHCE .

Vor 10 Tage
axiom1
axiom1

Jestem pewny ze to tylko kwestia czasu i Sumlinski napisze ksiazke w ktorej zdemaskuje pedalow i pedofilow w kk. Oczywiscie razem z Tomkiem Budzynskim ktory ma znakomite kontakty. Ludzie powinni znac nazwiska zboczencow w czrnych kieckach. Znac statystyki, ile dzieci ksieza zboczency wyjebali, gdzie w ktorych z plebani, kiedy,... I dlaczego nie sa scigani przez niezaleana prokurature ani skazywani przez niezawisle sady. Wiadomo ze okupant jest ponad prawem,...,.. ale polacy zasluguja na ta wiedze. Istnieje rejerstracja pedofilskich orgi z udzialem funkcjonariuszy kk. Jak to mozliwe ze Sumlinski domaga sie publikacj aneksu WSI bo tak jest zatroskany zeby polacy byli informowani. A o rejerstrze pedofilskich orgi z udzialem funckcjonariuszy kk milczy ???

Vor 10 Tage
Mamuszka bis
Mamuszka bis

PIS robi identyczny popis co PO

Vor 10 Tage
Nicole Okroj
Nicole Okroj

Z jednej strony szkoda papieru na tych ...uji ,,, z drugiej dobrze ze sie pisze o nich NIECH CI CO ZAPRZECZAJA ,ZYJA W NIEWIEDZY ----->> maja na papierze !!!!!!!

Vor 10 Tage
J CH
J CH

Wojska ; Polacy i inni zolnierze z Europy Wschodniej maja niby byc uzyte do przeprowadzenia 1dnego NWO. Zobacz ten artukul sprzed 5 lat, chca wykorzystac NAto z Europy wschodniej zolnierzy do Walki z Chinczykami w USA ....Musimy ich wyprostowac wczesniej...!!!!The Chinese Are Coming! The Chinese Are Coming! ( to USA)Secret Chinese military bases in Canada and Mexico? We take a closer look http://warisboring.com/the-chinese-are-coming-the-chinese-are-coming/Enforcing the New World Order would be the armies of the former Warsaw Pact: Russians, Ukrainians, Czechs, Poles and other heartless enemies of freedom that were either in the United States for “military exercises” or secretly snuck en masse into the country…….. The exact numbers of Chinese troops fluctuates with different sources, but is alleged by one video blogger—or “vlogger”—to be 300,000 troops in Canada and 600,000 in Mexico. Nearly a million.

Vor 10 Tage
axiom1
axiom1

Kiedy Sumlinski napisze ksiazke (oczywiscie razem z Tomaszem Budzynskim) o probie bandyckiego przejecia PZU przez kk. Za pomoca slupa tzw "Eureko" mialo sie to oddbyc. Ten nieszczesny kraj stracil 24-32 miliardy zl na probie tego zlodziejstwa. Sumlinski, zdrajca i pacholek kk NIGDY nie napisze ksiazki na ten temat. Pomimo ze to przekret 30 razy wiekszy od Amber Gold. Jak kk kradnie to jest OK.

Vor 10 Tage
markowa33
markowa33

zabrakło kontrwywiadu

Vor 11 Tage
wins wins
wins wins

Myślicie że znalazł by się ktoś kto by ich kropną !!!!??? I nie tylko ich i paru innych skurwysynów

Vor 11 Tage
Wori Bori
Wori Bori

O błagam. Ile można o tych dwóch? Są skompromitowani.

Vor 11 Tage
מודעות אור
מודעות אור

Na taczce z gnojem jednego i drugiego wywiezć z kraju !!!

Vor 11 Tage
robasjusi
robasjusi

Szacun 👍👍👍🇵🇱🇵🇱🇵🇱

Vor 11 Tage
Mieczysław Sylwester Kazimierzak
Mieczysław Sylwester Kazimierzak

W kolejnej UTOPII to jest z wiarą w WOLNY RYNEK,liberalizm eksportuje WOJNY SPRAWIEDLIWE dla obrony DEMOKRACJI".Michael Jones : WPŁYW ŻYDOWSKIEGO REWOLUCJONIZMU NA HISTORIĘ ŚWIATA.Problem aktualnie opisać trzeba procesem od ŻYDOBOLSZEWIZMU,który przejął w działaniu rosyjski rasizm do ŻYDOBANDERYZMU,który zintensyfikował militaryzację handlu wojną i pokojem w ramach trwającej WOJNY O PIENIĄDZ.W czasie walki ZŁA ze ZŁEM to jest NAZIZMU z KOMUNIZMEM brakiem lojalności wobec Polski wykazały się MNIEJSZOŚCI NARODOWE : ŻYDOWSKA i UKRAIŃSKA.ANTYROSYJSKOŚĆ przez pryzmat uznania dla ANTYPOLSKICH,banderowskich,bandyckich korzeni,to staje się polską specjalnością?! Tragiczna śmierć mojego brata Janusza pokazała jak aktualnie we wrocławskich warunkach za KORUPCJĄ KOŚCIELNO-DUCHOWĄ poszła ŚWIECKA.

Vor 11 Tage
Daniel Górecki
Daniel Górecki

Ja patrzę co się teraz dzieje i widzę kraj który się rozwija; powstają nowe miejsca pracy a bezrobocie najniższe od 30 lat, do państwowych spółek nie trzeba dokładać(nie licząc PKP) a zaczęły zarabiać, rozliczane są kolejne afery świni tuska i spółki przez które Polacy byli okradani tracąc oszczędności życia, ściąga coraz więcej inwestorów, budowane są nowe fabryki, ubóstwo zostało niemal wyeliminowane, wg raportów unii europejskiej przestały głodować dzieci z najbiedniejszych rodzin, do kieszeni Polaków trafia kilkadziesiąt miliardów złotych więcej a które przez nieudolność świni tuska traciliśmy! Druga strona znowu jak mantrę powtarza że platforma tak rządziła że to dzięki nim się teraz tak dobrze dzieje haha.

Vor 11 Tage
axiom1
axiom1

Sumlinski jest zbyt religijny by mu wierzyc w calosci. Niezbedne jest zachowanie wysokiego stopnia czujnosci i podejrzliwosci dopoki nie sa znane niepodwazalne dowody. Nie zapominajmy, religia Sumilnskiego oparta jest na klamstwie, opresji, torturach, sadystycznych mordach, wyludzeniach, pasozytnictwie, zatraszaniu i terrorze. A kk to zlodziejska pazosytnicza mafia pedalow i pedofili. Przejeli juz 2500 km kwadratowych terrytorium Polski. Zdrajcy katolicy to popieraja bo kazdy katolik jest zdrajca. Bedzie dzialal na szkode panstwa i swoja wlasna szkode. Nawet dzieci wysle do kosciola by ksiundz je wydymal. Doslownie. Z kim sie zadajesz takim sie stajesz mowi polskie przyslowie. Sumlinski musi sie zdystansowac od maffi kk by pozyskac wiarygodnosc.

Vor 11 Tage
FREE EAGLE
FREE EAGLE

Tu nie chodzi o dowody tylko o żądanie jasnych i wyczerpujących odpowiedzi od Tuska na temat kontaktów z ludzmi przytoczonymi w książce oraz niejasnych oraz zagadkowych kart jego życiorysu .

Vor 10 Tage
FREE EAGLE
FREE EAGLE

+axiom1 Własnego państwa nie potrafisz reformować i walczyć z patologiami nawet nie zamierzasz tego robić a chcesz uczyć kościół jak mają to robić ?

Vor 10 Tage
MONSTERTUBE
MONSTERTUBE

+axiom1 Kumasz wogóle o czym ty bredzisz ? Zdajesz sobie sprawę z wagi zarzutów że głowa państwa miała zażyłe związki z ludzmi pokroju Kubiak,Detlef Ruser oraz innych służb specjalnych i że brali pieniądze na finansowanie swojej partii z niejasny zródeł !? . Nikt nie daje pieniędzy za darmo ! . Jeśli się wchodzi w taki układy to się już z nich nie można uwolnić gdy sobie tego zażyczysz ! Służby specjalne są wyspecjalizowane w manipulowaniu ludzmi , łamaniu ich oraz uzależnianiu od siebie ! I to jest bardzo niebezpieczna sytuacja że wysoko postawieni ludzie w państwie mogą tkwić w podobnych układach !

Vor 10 Tage
MONSTERTUBE
MONSTERTUBE

+axiom1 Chyba jesteś kretynem ? Nie bardzo wiem czym ty pieprzysz ? To tak jak by ktoś napisał że w kościele nie ma żadnej patologii i nie należy z nią walczyć bo Smarzowski nakręcił Kler a nie zrobił podobnego filmu o innej grupie społecznej . Nie ośmieszaj się .

Vor 10 Tage
P SB
P SB

Weź się do roboty .Wszystkie książki pisane na jedno kopyto .Jest to już nudne ...

Vor 11 Tage
Boguslawa Irena Motylewska
Boguslawa Irena Motylewska

Kim Jest Pan Kumliinski ? Chce wiedziec.

Vor 11 Tage
Paweł Mączka
Paweł Mączka

Panie Wojtku może Pan Kiedy odwiedzi Bochnie, i zrobi Pan w miejskim domu kultury spotkanie.

Vor 11 Tage
P O
P O

Dwóch Zdrajców i Sprzedawczykow. Tfuuuhh

Vor 11 Tage
Stefan Bolec
Stefan Bolec

Historia tuska pokazuje jak na dloni jakim naiwnym narodem są Polacy.

Vor 11 Tage
Włodzimierz Pizdzilewicz Dąb-Bóbr Obsrajdzinski
Włodzimierz Pizdzilewicz Dąb-Bóbr Obsrajdzinski

Kiedy premiera kolejnej ksiazki; Falszywe gry Kaczynskich ?

Vor 11 Tage
markiz markiztres
markiz markiztres

Od dawna wiadomo że ryżowa ruda szmata to zdrajca.

Vor 11 Tage
Andrzej Solanikow
Andrzej Solanikow

Kto mowi Polska to nienormalnosc?Napewno nie mowi to Polak !Ja jestem dumny ze jestem Polakiem.Nie musze mowic dlaczego jestem dumny,bo kazdy prawdziwy Polak to wie.Nie wymaga sie od parcha sprawiedliwej oceny.Zeby oceniac cos czy kogos potrzebny jest w glowie mozg.

Vor 12 Tage
ProLansPl
ProLansPl

Pan Tusk miał rację: polskość to JEST nienormalność. polskość to właśnie mordy pisowców, faszystów i katolików. polskość to bieda i zacofanie. polska to nieudany eksperyment i należy zastanowić się nad jej likwidacją.

Vor 12 Tage
ProLansPl
ProLansPl

+Mariusz Mariusz skończ pierdolić. to polacy uciekają do Panów Niemców, Panów Francuzów, Panów Anglików i Panów Holendrów. gdyby nie Zachodnia Europa wygrzebywałbyś robaki z ziemi.

Vor 6 Tage
Mariusz Mariusz
Mariusz Mariusz

+ProLansPl jeżdżę po całej Europie w transporcie i zwykli prości ludzie gdzie bym nie pojechał zazdroszczą tego jak się u nas żyje że mamy spokuj. Do Paryża się przeprowadz bądź Neapolu albo do UK na ciemna dzielnice to może tam się odnajdziesz xD

Vor 6 Tage
ProLansPl
ProLansPl

+Mariusz Mariusz już się to robi xD w ostatnich latach ta twoja polska wydaliła kilka milionów własnych obywateli xD nie wrócą xD

Vor 6 Tage
Mariusz Mariusz
Mariusz Mariusz

+ProLansPl takich jak Ty powinno się wydalac z Polski z dozywotnim zakazem powrotu pod kara dozywotniej odsiatki

Vor 6 Tage
ProLansPl
ProLansPl

+Mariusz Mariusz piękno polski polega na tym że sama siebie najpięniej niszczy. ja tylko stoję obok i cieszę się tym procesem <3

Vor 6 Tage
Krzysztof Sawczuk
Krzysztof Sawczuk

Deportować rosjan!

Vor 12 Tage
Stefan Bolec
Stefan Bolec

Chyba bardziej niemców.

Vor 11 Tage
Haarhus Daimonion
Haarhus Daimonion

Narodzie powstań z kolan zdelegalizujmy pis po psl sld .n albo Nas żywcem ze skóry obedrą to nie Nam oni służą!!!

Vor 12 Tage
zenplymouth
zenplymouth

Panie Wojtku mam 2 pytania po przeczytaniu ostatniej Pana książki o Tusku. 1. Dlaczego wypuścili ich z kotła następnego dnia w lipcu 1983r. Kto chronił Tuska wtedy. Dla kogo haratał Polskę wtedy? 2. Po co ta szopka z mieszkaniem komunalnym w Sopocie. Z jego wykupem. Z nazywaniem Tuska ryżym ujem. Przecież to były drobne na piwo. Nawet przy obecnych cenach nieruchomości, przy skali przewałów to kwoty bez znaczenia.

Vor 12 Tage
knaimad84
knaimad84

Kłaniam się obu Panom. Dziękuję za pracę w uświadamianie polskiej rzeczywistości.

Vor 12 Tage
axiom1
axiom1

Jestem pewny ze to tylko kwestia czasu i Sumlinski napisze ksiazke w ktorej zdemaskuje pedalow i pedofilow w kk. Oczywiscie razem z Tomkiem Budzynskim ktory ma znakomite kontakty. Ludzie powinni znac nazwiska zboczencow w czrnych kieckach. Znac statystyki, ile dzieci ksieza zboczency wyjebali, gdzie w ktorych z plebani, kiedy,... I dlaczego nie sa scigani przez niezaleana prokurature ani skazywani przez niezawisle sady. Wiadomo ze okupant jest ponad prawem,...,.. ale polacy zasluguja na ta wiedze. Istnieje rejerstracja pedofilskich orgi z udzialem funkcjonariuszy kk. Jak to mozliwe ze Sumlinski domaga sie publikacj aneksu WSI bo tak jest zatroskany zeby polacy byli informowani. A o rejerstrze pedofilskich orgi z udzialem funckcjonariuszy kk milczy ???

Vor 10 Tage
knaimad84
knaimad84

​+axiom1 Wyjawię Ci tajemnicę ... Pssst ... tam w PZU same katole siedzą, no może poza Hodgissem, i jest już przejęte dawno. PiSiory dogadały się w tej sprawie z PO, SLD, PSL i resztą zdadzieckich mord. Słyszałem też, że Sadurska daje po tysiaku na tacę, a co tam ... 34 i tak zostaje w kieszeni. Ojojoj mam nadzieję, że zdradzieckiego Caritasu nie wspiera, bo to byłoby niedopuszczalne. Dziękuję, że podzieliłeś się swymi obawami. Łączę się w trosce i ubolewaniu i dziękuję za poprawę nastroju, że jest ktoś w tej nieszczęsnej Polsce, kto czuwa i nie lęka się wrogów ojczyzny. Chwała Ci bohaterze. Nie zbaczaj z tej ścieżki. Kłaniam się.

Vor 10 Tage
axiom1
axiom1

+knaimad84 Kiedy Sumlinski napisze ksiazke (oczywiscie razem z Tomaszem Budzynskim) o probie bandyckiego przejecia PZU przez kk. Za pomoca slupa tzw "Eureko" mialo sie to oddbyc. Ten nieszczesny kraj stracil 24-32 miliardy zl na probie tego zlodziejstwa. Sumlinski, zdrajca i pacholek kk NIGDY nie napisze ksiazki na ten temat. Pomimo ze to przekret 30 razy wiekszy od Amber Gold. Jak kk kradnie to jest OK.

Vor 10 Tage
knaimad84
knaimad84

​+axiom1 1. Ojojoj. Szarpnąłem nie tę strunę co trzeba. Tak, drogi towarzyszu ... Rosja kwitnie. 2. Dziękuję, za jeszcze głębsze wynurzenia: 92% Polaków nie zasługuje na swój kraj. Podobnie jak 90% Ukraińców ... prawda ? Litwinów, Wegrów, Gruzinów, Łotyszy ... za to 1% oligarchów rządzących Rosją zasługuje na własny kraj. Tutaj kilka wzmianek edukacyjnych: - http://www.youtube.com/watch?v=Pya36iCqHGM&feature=youtu.be&t=37 - http://www.youtube.com/watch?v=xtsioFz01n0&feature=youtu.be&t=3215 - http://www.youtube.com/watch?v=torRXwxZ_5U&feature=youtu.be&t=1856 - http://www.youtube.com/watch?v=dWkwPkvk8zY&feature=youtu.be&t=973 3. Próbujesz wpisac mi słowa, których nie powiedziałekm tłumacząc sam przed sobią swój antypolonizm. Sam jestem papierowym katolikiem, ale rozumiem następstwa płynące z niszczenia KK w Polsce. Robili to ojcowie Twych przemyśleń po 1945tym. Przykro patrzeć jak tym przesiąkłeś. 4. Pomimo, że chcesz rozhermetyzować nasze społeczeństwo, sądzę że również tacy ludzie jak Ty również są potrzebni w świadomości społecznej. Powodują, zgodnie z prawem wahadła, że te większość ciągle musi się starać, aby nie zrobili z nami to co z człowiekiem rosyjskim, europejskim pod patronatem mienszewików, amerykańskim pod wpływem złodziejskich elit finansowych czy również przesadnie katolickim. 5. Musimy iść własną drogą towarzyszu , mając na uwadze cel, do którego chcemy dążyć. Dla mnie takim celem jest bezpieczna, rozwijająca się Polska, współpracująca z innymi narodami dla dobra ogółu ludzkości. O ile przynależność do KK zależy od wolnej woli, o tyle rozkradanie naszego narodu już nie zależało. Ruskie, niemcy i żydzi rozkradali nasz majątek, w tym majątek KK który jest zarówno majątkiem 9/10 Polaków. Sprawdź jak to było za komuny i dlaczego ks. Jerzego torturowali przed śmiercią, obcinając język i wydłubując oczy. Jesteś piewcą tej narracji, za co Ci hańba Moris. 6. Obecne przetasowania na scenie politycznej powodują, że USrAel odbudowuje swoje wpływy na terenie międzymorza, kosztem Niemiec, Rosji i częścli elit Żydowskich, sorosowo-michnikowskich. Jeśli chcesz się dowiedzić czy to jest zbieżne z naszym interesem, zachowując i wzmacniając ruchy na prawo od PiS, poczytaj proszę prace naszych geopolityków, jak: Bocheński z koncepcją tarana, Cat-Mackiewicz, Makuszewski, Bobrzyński, Estreicher, Leopold Jaworski, Piasecki, Oskar Żebrowski (i jego idea włączenia Ukrainy i Białorusi), Romer, Wakar (przesyłowa i pomostowa kocepcja), Niezbrzycki, Lancewicz, Otremba z jego ideą Wyżyny Polskiej. Zobacz jakie skutki powoduje tworzenie trójmorza ze strony naszych sąsiadów: blokowanie przekopu mierzei przez Rosjan i Paltic Pipe, budowa trójkąta Sławkowskiego przez Niemcy w 2015 wciągającego Czechy i Austrię pod swoją kuratelę, odbudowana francuskiej koncepcji de Gaulle, europy od atlantyku po Ural, czy koncepcji bloku kontynentalnego. Sam sobie odpowiedz czy to jest w naszym interesie, ale wcześniej musisz przeczytać kilka książek. Pozostawiam Cię z tą ambicją w samotności, mając nadzieję, że znajdziesz również czas na publicystyke redaktora Sumlińskiego.

Vor 10 Tage
axiom1
axiom1

+knaimad84 , jestes zdrajca. Zdrade masz w genach. Fakt w Polsce jest 92% katolikow i te 92% to zdrajcy. Nie zasluguja na zaden kraj. Zasluguja na status parobka, czworaki i chlew. I ty pokazujesz lajdactwo. Dajesz przyklad Rosji,.. ze religia tam kwitnie,... ale to ich religia i ich koscioly a nie mafi z obcego kraju. O tym juz nie napisales bo lajdactwo tez masz w genach. Podobnie jest w innych szanujacych sie krajach. Mieszkalem w wielu normalnych krajach gdzie rowniez istnieje kk. kk i zaden inny kosciol nie ma nic do powiedzenia w polityce. Nie istnieje w zyciu politycznym. Nie smia nic zawlaszczac, terroryzowac dzieci w szkolach, dominowac sluzby mundurowe, wyludzac z budzetu panstwa,..krasc,.. straszyc,... zawlaszczac terrytorium panstwa. Musza sie rozliczac z podatku jak kazda korporacja i zgodznie ze swym statusem. Ty wogole nie masz pojecia panstwowosci podobnie jak wiekszosc polakow. Za swiecace szkielko i fantastyczna opowiaste jestes gotowy przelajdaczyc kraj i jeszcze tego bronisz. Gdzie tam i jeszcze wyslesz swe dzieci do kosciola by je ksiundz wyjebal. Doslownie. Polski katolik jest wrogiem panstwa polskiego !!! Wzbudza tylko obrzydzenie. kk to nie jest kultura, to swiadectwo glupoty, braku elemtarnego rozgarniecia spodziewanego u ludzi. A Sumlinski sie tylko kompromituje. Te afery ktore tak skrupulatnie opisuje to mniej niz kropla w morzu w porownaniu z przekretami i zlodziejstwem kk.

Vor 10 Tage
Iwan Sirko
Iwan Sirko

Wolałem starą wersje. Trochę sztucznie wygląda ten wywiad. Ale i tak lubię słuchać Pana Wojtak. :o

Vor 12 Tage
Renata Korzeniewska
Renata Korzeniewska

Panie Wojciechu, bardzo dziękuję za ciekawy materiał, życzę dużo zdrówka.

Vor 12 Tage
axiom1
axiom1

+Renata Korzeniewska wiara w 2000 letnia bzdure dowodzi o zapasci cywilizacyjnej.

Vor 11 Tage
Renata Korzeniewska
Renata Korzeniewska

axiom1 A cóż jest złego w religijności, wiara czyni czasem cuda.

Vor 11 Tage
axiom1
axiom1

Sumlinski jest zbyt religijny by mu wierzyc w calosci. Niezbedne jest zachowanie wysokiego stopnia czujnosci i podejrzliwosci dopoki nie sa znane niepodwazalne dowody. Nie zapominajmy, religia Sumilnskiego oparta jest na klamstwie, opresji, torturach, sadystycznych mordach, wyludzeniach, pasozytnictwie, zatraszaniu i terrorze. A kk to zlodziejska pazosytnicza mafia pedalow i pedofili. Przejeli juz 2500 km kwadratowych terrytorium Polski. Zdrajcy katolicy to popieraja bo kazdy katolik jest zdrajca. Bedzie dzialal na szkode panstwa i swoja wlasna szkode. Nawet dzieci wysle do kosciola by ksiundz je wydymal. Doslownie. Z kim sie zadajesz takim sie stajesz mowi polskie przyslowie. Sumlinski musi sie zdystansowac od maffi kk by pozyskac wiarygodnosc.

Vor 11 Tage
Artur Przybyła
Artur Przybyła

Pogody ducha i wytrwałości w dążeniu do prawdy życzę panu Sumlińskiemu

Vor 12 Tage
Stefan Batory
Stefan Batory

Komorowski i Tusk konczyli szkole GRU w Rosji . To sprzedaje marionetki . Nie świadome swojego kurestwa

Vor 12 Tage
Witold Nowak
Witold Nowak

Panie Wojtku,ma pan dowody to dlaczego nie pozwie pan tych ludzi do sądu

Vor 12 Tage
Witold Nowak
Witold Nowak

Wszystko rozumiem, tylko jest wydana kolejna książka z ogromem dowodów i nikt nie siedzi,,z całym szacunkiem do Pana Sumlińskiego ale każdy jego wykład staje się męczący

Vor 11 Tage
axiom1
axiom1

Sumlinski jest zbyt religijny by mu wierzyc w calosci. Niezbedne jest zachowanie wysokiego stopnia czujnosci i podejrzliwosci dopoki nie sa znane niepodwazalne dowody. Nie zapominajmy, religia Sumilnskiego oparta jest na klamstwie, opresji, torturach, sadystycznych mordach, wyludzeniach, pasozytnictwie, zatraszaniu i terrorze. A kk to zlodziejska pazosytnicza mafia pedalow i pedofili. Przejeli juz 2500 km kwadratowych terrytorium Polski. Zdrajcy katolicy to popieraja bo kazdy katolik jest zdrajca. Bedzie dzialal na szkode panstwa i swoja wlasna szkode. Nawet dzieci wysle do kosciola by ksiundz je wydymal. Doslownie. Z kim sie zadajesz takim sie stajesz mowi polskie przyslowie. Sumlinski musi sie zdystansowac od maffi kk by pozyskac wiarygodnosc.

Vor 11 Tage
Łukasz A.
Łukasz A.

Pozwal Komorowskiego i co akta 3 lata leżą każdy prokuratur boi się ruszyć sprawy...jeśli jakaś prokuratura postawiła zarzuty Tuskowi to już tego prokuratora nie ma, i nie ma jego rodziny oni to wiedza i się boja

Vor 12 Tage
Rafał Ak 47
Rafał Ak 47

Panie Sumliński ! Przyjacielu J .Kaczyńskiego ! Dlaczego pana przyjaciel nie rozliczył przez 3 lata żadnej afery PO + PSL ? Dlaczego nikt nie siedzi ??? Kaczyński jest takim samym zdrajcą narodu jakim jest Tusk ! Te dwa kundle są na pasku Niemiec i Rosji !!! Mam nadzieje że w najbliższej przyszłości zostaną za tą zdradę rozliczeni ! I nie będzie to wyglądało jak w sprawie zwyrodnialców Jaruzelskiego i Kiszczaka !!!

Vor 12 Tage
Łukasz A.
Łukasz A.

Przyjacielem to nie jest już nie przesadzaj

Vor 12 Tage
Ewa Kacprzak
Ewa Kacprzak

Tusk Komorowski Schetyna to antypolskie śćierwa

Vor 12 Tage
Rafał Ak 47
Rafał Ak 47

Ja bym do tego dodał J.Kaczyńskiego, M.Morawieckiego , J.Gowina i wielu wielu innych ! pozdrawiam

Vor 12 Tage
Ewa Kacprzak
Ewa Kacprzak

Peowcy szukali haka na PiS nie znaleźli nic a ludzie głosują na tych agentów z po

Vor 12 Tage
Andrzej Kowalski
Andrzej Kowalski

Jebać Bronka jebać Donka

Vor 12 Tage
piotr witkowski
piotr witkowski

TRYBUNAŁ STANU I SZUBIENICA

Vor 12 Tage
P O
P O

I tak tfuszona wybiorą na prezydenta. Taki jest Polak

Vor 11 Tage
Waldemar Piotr Tuszynski
Waldemar Piotr Tuszynski

BÓG- Honor i Ojczyzna Wartosci chrzescijanskie i narodowe To sila potrzebna by zyskac SUWERENNOSCI poprawe sytuacji w europie i kraju Poniewaz to daje rezultaty i dobre owoce ktore sa w przyszlych pokoleniach Niebezpieczne Zwiazki i obdcnie Komisarz to BESELERY KTORE BEDA CZYTANE JAK NASZA POLSKA HISTORIA OCZYWISCIE PRAWDZIWA PRZEKAZYWANA PRZEZ SWIADKOW POLAKOW KTORZY PRZEZYLI TE ZDARZENIA - TRAGEDIE NARODOWĄ II WOJNE SWIATOWA TO CO UDAWACZE-klony Udaja POLAKOW bo jak mozna nie kochac trmej ziemi Polskiej i tego narodu ktory ma w swojej historii dumna i przeszlosc Nigdy narod Polski nie zbrukal swoich rak nie godziwoscia Lecz przeciwnie stawal w obronie europy i wartosci chrześcijańskich od Vll wieku

Vor 12 Tage
Mamuszka bis
Mamuszka bis

Alez oczywiscie bo ma podwojna moralnosc

Vor 10 Tage
axiom1
axiom1

Kazdy katolik jest zdrajca

Vor 11 Tage
Andrzej Fron
Andrzej Fron

Dlaczego Tyfusek jeszcze nie wisi ???

Vor 12 Tage
user x
user x

@Andrzej Fron, odpowiedz na Pana slusznie zadane pytanie lezy w samym pytaniu: "Dlaczego Tyfusek jeszcze nie W(i)SI ?" (czyt: Dlatego Tusek jeszcze nie WSI )

Vor 4 Tage
Mamuszka bis
Mamuszka bis

Tusk to tylko koziol ofiarny dla zmylenia czujnosci suwenera.Pisowcy robia to samo tylko pod innym opakowaniem w nadziei ze ich malwersacje przykryje legendarna "wina Tuska"

Vor 10 Tage
P O
P O

Bo naród polski go kocha taki cudowny i wspaniały zdrajca i oszust. Tfuuuuuusk

Vor 11 Tage
Anonymous
Anonymous

a kto go posadzi czy da na stryczek ?? Koledzy co robią to samo ??

Vor 12 Tage
Jadwiga Soltys
Jadwiga Soltys

Od upadku PRL to te samo koryto tylko świnie się zmieniały. Obojetnie jaka partia to te samo g.... o tylko w innym papierku. Kto poszedl do Solidarności, potem inne partie.

Vor 12 Tage
Zbigniew Gąciarski
Zbigniew Gąciarski

+axiom1 Proszę mi powiedzieć jaką moralnością posługuje się Pan ?

Vor 11 Tage
axiom1
axiom1

Sumlinski jest zbyt religijny by mu wierzyc w calosci. Niezbedne jest zachowanie wysokiego stopnia czujnosci i podejrzliwosci dopoki nie sa znane niepodwazalne dowody. Nie zapominajmy, religia Sumilnskiego oparta jest na klamstwie, opresji, torturach, sadystycznych mordach, wyludzeniach, pasozytnictwie, zatraszaniu i terrorze. A kk to zlodziejska pazosytnicza mafia pedalow i pedofili. Przejeli juz 2500 km kwadratowych terrytorium Polski. Zdrajcy katolicy to popieraja bo kazdy katolik jest zdrajca. Bedzie dzialal na szkode panstwa i swoja wlasna szkode. Nawet dzieci wysle do kosciola by ksiundz je wydymal. Doslownie. Z kim sie zadajesz takim sie stajesz mowi polskie przyslowie. Sumlinski musi sie zdystansowac od maffi kk by pozyskac wiarygodnosc.

Vor 11 Tage
Lucjan Marciniak
Lucjan Marciniak

świnie się nie zmieniły, na swe ryje nałożyli inne maski.

Vor 12 Tage
Kazimierz Burczyk
Kazimierz Burczyk

Dość już tych ciuciu babek , trzeba skończyć wreszcie to oszustwo i złodziejstwo od początku Solidarności aż po teraz

Vor 12 Tage
WuPe_Crew Lbn
WuPe_Crew Lbn

Haha, a ten znowu o tym samym, słowa słowa słowa, prosze pokazac dokumenty!

Vor 12 Tage
axiom1
axiom1

Sumlinski jest zbyt religijny by mu wierzyc w calosci. Niezbedne jest zachowanie wysokiego stopnia czujnosci i podejrzliwosci dopoki nie sa znane niepodwazalne dowody. Nie zapominajmy, religia Sumilnskiego oparta jest na klamstwie, opresji, torturach, sadystycznych mordach, wyludzeniach, pasozytnictwie, zatraszaniu i terrorze. A kk to zlodziejska pazosytnicza mafia pedalow i pedofili. Przejeli juz 2500 km kwadratowych terrytorium Polski. Zdrajcy katolicy to popieraja bo kazdy katolik jest zdrajca. Bedzie dzialal na szkode panstwa i swoja wlasna szkode. Nawet dzieci wysle do kosciola by ksiundz je wydymal. Doslownie. Z kim sie zadajesz takim sie stajesz mowi polskie przyslowie. Sumlinski musi sie zdystansowac od maffi kk by pozyskac wiarygodnosc.

Vor 11 Tage
Ryszard Bigos
Ryszard Bigos

Gdyby na to o czym mówi nie było dowodów, nie rozpowiadałby na lewo i prawo takich rzeczy bez konsekwencji. To, że Wojciech Sumliński chodzi bezkarnie na wolności, świadczy tylko o tym, że mówi prawdę.

Vor 12 Tage
TheMalla3
TheMalla3

dokumenty odnośnie afery marszałkowej sa od 2009 r. w prokuraturze. O tym,że sprawa jest potwierdził sąd w 2015 r. , Na razie poszedł siedzieć tylko Lichocki, wszyscy się boją kontynuować sprawę Komorowskiego o czym WS tez mówi. Pobudka albo nie trolluj.

Vor 12 Tage
Waldenar Pluta
Waldenar Pluta

COŚ MI SIĘ ZDAJE ŻE SKOŃCZYSZ JAK LEPER CZEGO TOBIE NIE ŻYCZĘ

Vor 12 Tage
Michal Janicki
Michal Janicki

POPIS ciągle gra w tę samą grę Kiedy Polacy się przebudzą???

Vor 12 Tage
krzysztof k
krzysztof k

+markowa33 podaj jak najwięcej swoim znajomym link do tego filmu

Vor 10 Tage
markowa33
markowa33

+krzysztof k tak, wyrywa wnętrzności

Vor 10 Tage
krzysztof k
krzysztof k

+markowa33 obejrzałeś?

Vor 10 Tage
markowa33
markowa33

+krzysztof k świadomość Polaków jest ukryta; ujawnia się w takich momentach, jak Marsz Niepodległości. My w większości zdajemy sobie sprawę z tego, co jest grane. Nie mamy władzy, bezsilnie patrzymy na zaprzaństwo tych, na których glosowaliśmy.

Vor 10 Tage
krzysztof k
krzysztof k

+markowa33 niestety nie mam. Gdyby Polacy byli inni to już dawno powinno dziać się to co teraz jest we Francji. W ogóle zwykły człowiek nie ma pojęcia co się dzieje na świecie wstawiam link http://youtu.be/VjMY9pEyQVA po obejrzeniu tego filmu ludzie powinni się obudzić dowiedzieć kto naprawdę żądzi światem. Polecam włosy jeżą się na plecach!!!

Vor 10 Tage
T-Silver
T-Silver

Piękna historia o Panu Jacku

Vor 12 Tage
Andy Boa
Andy Boa

Tusk miał dziadka wcielonego do Wermachtu to musi być proniemiecki. Komorowski miał Rosjan w rodzie to nie ma mowy żeby nie był prorosyjski. Prawie całe polskie mieszczanstwo przedwojenne miało zagraniczne pochodzenie. Kopernik byl etnicznie niemcem a dobrze służył Polsce jako poddany polskiego władcy. Sam mam przodków Huguenotow, którzy osiedlili sie w Warszawie, nie znam francuskiego i nie bylem nigdy we Francji. Wybierzcie sobie chlopa od pluga, będzie 100% Polakiem. Ja wiem kto rozgrywa ciemniakow w Polsce. Rydzyk, Sumlinski i reszta paczki.

Vor 12 Tage
Łukasz A.
Łukasz A.

+Mamuszka bis jacy Polacy, z tego co ja obserwuje Polacy żadna miłością do nich nie palaja przynajmniej nie większość, sianie dezinformacji.

Vor 10 Tage
Mamuszka bis
Mamuszka bis

Smieszy mnie ta "czystosc etniczna".To kim w takim razie sa Amerykanie ktorych Polacy darza nieodwzajemniona miloscia.Wiekszosc Amerykanow nawet nie wie gdzie lezy Polska a ich drzewo genealogiczne to zlepek etniczny z calego swiata

Vor 10 Tage
Łukasz A.
Łukasz A.

Tak, tak rozgrywają 😁😁

Vor 12 Tage
Rafał Ak 47
Rafał Ak 47

Podaj stawki jakie płacą za takie trollowanie ! Jestem po prostu ciekawy !

Vor 12 Tage
samurai72
samurai72

+Janina Fenton Jak doszlas do tego ze "Andy Boa " to protestant? Nie wycieraj sobie pyska protestantami bo oni czyli ja tez sami czytaja Biblie i wierza wJezusa i jego slowo objawione w Bibli a nie w to co im kacyk w sutannie do leba nasra.

Vor 12 Tage
DobryChloooopak85
DobryChloooopak85

Trzeba być ujem, żeby jednemu skinąc kciukiem w góre i dac zyć a innemu dziecku nie !!!

Vor 12 Tage
Adam Teodorczyk
Adam Teodorczyk

Tylko Ruch Narodowy.

Vor 12 Tage
Raf Al
Raf Al

+axiom1 zdrajcą jestes ty

Vor 4 Tage
axiom1
axiom1

RN kleczy przed kk. Kazdy katolik jest zdrajca.

Vor 11 Tage
Adam Teodorczyk
Adam Teodorczyk

+Grzegorz Laskowski Polexit.

Vor 12 Tage
Grażyna Rońda
Grażyna Rońda

Grzegorz Laskowski.Wspolny temat to Polexit.

Vor 12 Tage
Grażyna Rońda
Grażyna Rońda

Wolność i Ruch Narodowy się połączą.

Vor 12 Tage
wiktor gsxr
wiktor gsxr

Mikrofon

Vor 12 Tage
2010Michal
2010Michal

Pozdrawiam serdecznie:))))))

Vor 12 Tage
Andrzej Maria Marczewski
Andrzej Maria Marczewski

Wielki szacunek Panie Wojciechu

Vor 12 Tage

Nächstes Video